Nie są to czasy na kompromisowość. [These Are Not Times For Compromise]

TRUMP na rozkaz jastrzębi faktycznie trzymających władzę w USA przygotowuje kolejny atak na Syrię, dołączyć bezpośrednio do ISIS i mordować tylu, ilu się da Syryjczyków, może wreszcie padną na kolana. Izrael w tym nam pomoże, patrzcie tylko, jak dobrze mu idzie z holokaustem na Palestyńczykach.

MACRON na rozkaz USA przygotowuje swój atak na Syrię, mordować Syryjczyków w imię zachodniej demokracji i interesów korporacji. Preteksty nie odgrywają roli, teraz znowu jakiś atak chemiczny sfabrykowany przez ich sojuszników i samego ISIS.

THERESA MAY w zmowie z USA przygotowuje swoje bombowce. Syryjczycy zobaczą, co to jest imperium kolonialne. Publikę trzymamy na smyczy, teraz serwujemy jej aferę Skrypala, w sumie to Rosjan, można go zatruć w imię własnych interesów, byle ludzie tu w domu nie kapnęli się, co jest w ogóle grane, błogosławione media!

UE patrzy w niebo, by ta cholerna Syria klękła jak najszybciej, Boże!

W USA społeczeństwo zabija się między sobą. Uczniowie, studenci toną w długach własnych albo rodziców, by móc się uczyć oraz pod strzałami rodaków zabójców, którzy nie oszczędzają na nabojach. Korporacje broni zarabiają na maksa. Gospodarka kraju w opałach immanentnego kryzysu. Pada pod niebotycznym długiem, żeby tylko maszynka do wydruku dolarów się nie psuła. Bogaci się bogacą dalej, a biedni biednieją dalej. Bańka finansowa, nowa, pełza i to kwestia czasu kiedy znowu pęknie.

We FRANCJI klasa pracownica nie przebiera w środkach w walce przeciw władzy oligarchów, właścicielskiej burżuazji i państwa. Paraliżują kolej na parę miesięcy, bezprecedensowy protest. W innych branżach się gotuje z powodu neoliberalnej reformy prawa pracy popchniętej przez faceta o nazwisku Macron, którego poparcie w sondażach topi się jak lód w tropiku.

W WB wszystkie możliwe bańki finansowe i gospodarcze rosną, klasa pracująca ma pod górę, koncentracja kapitału w stanie “biznes, jak zwykle”.

cats-crop

CAŁA TA CZARNA RZECZYWISTOŚĆ w każdej z tych rzeczywistości, od których trzeba odwrócić uwagę własnych społeczeństw, to wina Rosji, która na dodatek prawie zwycięża w Syrii. Shiiiiit!

POLSKA umacnia flankę wschodnią NATO w oczekiwaniu na rosyjskie rakiety. To już rakiety innej generacji technologicznej, wiemy, nie damy rady w razie czegoś, ale trzymamy Polaków i Polki w wierze, że USA to prawdziwy przyjaciel. W międzyczasie odwracamy współziomków uwagę od tego, że obraną kapitalistyczną drogą do Rzymu nie dotrzemy, ani 500-plus, ani wizją bankiera-premiera. Metodą nawiedzonej prawicy neokonserwatywnej rozwalenia pomników żołnierzy wyzwolicieli, budowania nowych ku czci naszych nowych bohaterów, co prawda, wyklętych, ale naszych i wściekłego anty komunizmu rozpalamy patriotyzm nam potrzebny, by nie daj Boże, pojawiła się alternatywa autentycznie lewicowa, przy której na nic nasz socjalistyczny kamuflaż i wszystko szlag trafił, albowiem o prawicę neoliberalną i ich mutacje typu Nowoczesna, PSL, SLD, Kukiz15, Razem itp. martwić się nie trzeba. Nie mają szans.

Cholerny Marks, cholerne widmo!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s