Rosja zmienia kurs amerykańskiej  historii imperialistycznej na Bliskim Wschodzie.

Euroatlantycki Zachód i Polska  ubolewają nad tym! 

Manewr ONZ się nie udał. Rada Bezpieczeństwa nie mogła powstrzymać Syryjczyków i Rosjan przed całkowitym wyzwoleniem Alepo.

Rosja i Chiny zawetowały projekt rezolucji USA i UE by akurat przed totalną klęską ISIS w Alepo zatrzymać operacje wojenne i dać im oddech. Ostatni terroryści z ISIS i umiarkowani mordercy z tzw. „opozycji” musieli się poddać i wyjść z miasta wraz z swoimi rodzinami.

Co zrobić z tymi mordercami i kryminalistami wojennymi? To jest to, co zastanawia każdego uczciwego człowieka. Trybunał Norymberga osądził i ukarał na śmierć niemieckich ludobójców. Tym razem USA i UE nie pozwolą, by sprawiedliwości stało się zadość. Może więc najlepiej załadować ich wszystkich i jako protegowanych uchodźców wysłać do Europy i USA?!

Mainstream obłudnego „Zachodu” na czele z kłamcami z CNN – tak, jak tę stację sam D. Trump określił – nie oszczędzają się w dezinformowaniu świata. „Masowe egzekucje cywilów mają miejsce” „Syria i Rosja są odpowiedzialne za to, co tam się dzieje”.

Tymczasem mieszkańcy Alepo, rozbitkowie morderczej okupacji ISIS y rebeliantów cały czas wychodzili na ulice miasta, by świętować i podziękować Armii Syrii za wyzwolenie.

Syria była jednym z najbardziej rozwiniętych społecznie i ekonomicznie krajów na Bliskim Wschodzie. Wymiar kulturowy życia wyróżniał się w całym regionie. Liberalny muzułmański kraj o świeckim państwie. To jedyny kraj arabski, który utrzymał niezależność i suwerenną podstawę przeciwko Imperializmowi USA.

Oto USA i UE ze swoim zbrojnym ramieniem NATO – zniszczyli Irak i zabili setki tysięcy cywilów a dalej sieją bezkarnie zamęt i śmierć. Zniszczyli Libię i zabili setki cywilów a dalej się posunęli w destrukcji krajów arabskich i ludności muzułmańskiej w najbardziej rasistowskim akcie, który znamy pod Hitlerze. Trzymali na muszce Iran w eskalacji napięcia i destabilizacji regionu ale wiedzieli, że inwazja może za drogo im kosztować. Poszli jeszcze za krwią i zapachem ropy, aby zniszczyć Syrię i skompletować nowy imperialistyczny ład na Bliskim Zachodzie. Rosja i Chiny uniemożliwili swoim veto inwazję pod parasolem ONZ. To wykreowali oddziały dżihadystów terrorystów, którzy przy ich militarnym i finansowym wsparciu stworzyli tzw. państwo islamskie, dając im zadania zniszczyć i podzielić Syrii. Bezpośrednią interwencją wojskową z dodatkowym udziałem Izraela i Turcji wspierali terrorystów, którzy zawładnęli ważniejsze miasta i terytoria Syrii.

Dopiero decyzja Rosji aby wejść w konflikt na prośbę prawowitego rządu Syrii zatrzymała pazury tego dzikiego imperialistycznego Zachodu.

Oficjalna Polska III RP płacze za to, że nie udało się USA doprowadzić do unicestwienia kolejnego narodu.

A polskie społeczeństwo milczy, nie wyraza uznania dla Syryjczyków. Kraj jest zalewany propagandą anty arabską i anty muzułmańską, której większość w zaciszu chętnie ulega. To Polska kapitalistyczna.

Jestem od wielu lat w Polsce aktywnym uczestnikiem w życiu społecznym, lecz i uważnym obserwatorem i analitykiem politycznym zjawiska transformacji kraju w jedno z najbardziej reakcyjnych społeczeństw i narodów świata.

Społeczeństwo, które pozwoliło na wysłanie polskich żołnierzy za pieniądze na wojnę inwazyjną USA i UE na Bliskim Wschodzie. Społeczeństwo pro natowskie świadomie zamykające oczy na zbrodniczy charakter tego paktu wojskowego będącego narzędziem imperialistycznej polityki USA i UE. Społeczeństwo, które zamieniło się w wielki obóz ksenofobii i rasizmu. Społeczeństwo, które uległo obskurnej klerykalizacji państwa i życia. Społeczeństwo, które przyjęło bez mrugania oczu zasadę walki szczurów wszystkich przeciwko wszystkim na drodze dorobienia się w czasie, gdy większość żyje na linii minimum egzystencji i znikoma mniejszość się wzbogaca ich kosztem, ale społeczeństwo, które mimo wszystko kocha taki kapitalistyczny porządek rzeczy. To społeczeństwo, które w nihilistycznym transie propagandy prawicy tego kraju potępia PRL, która przekształciła Polskę w kraj cywilizowany o niebotycznym awansie społecznym po burżuazyjno-szlacheckiej anty społecznej II RP. Pokolenia cyników wychowanych dzisiaj w egoizmie i nędzy humanistycznej i kulturowej nie odcinają się od Imperializmu i kochają neokolonialny stan kraju podporządkowanego Stanom Zjednoczonym i władzy kapitału zniewalającego Unię Europejską. Pokolenia, które dały się zwieść prawicowej ideologii nienawiści do Rosji w niespotykanym na świecie zaślepieniu politycznym i intelektualnym. Społeczeństwo, które tępi pod parasolem reakcyjnych mediów i policyjnego państwa godną mniejszość, która stawia czoło temu masowemu zhańbieniu narodu. To społeczeństwo i naród, którego losem, jak historia uczy jest upadek. Kolejny upadek w trudniej historii kraju. Tylko upadek ratować może polskie społeczeństwo spod uwięzi kapitalistycznej neokolonizacji i moralnej zapaści, chyba że autentyczni ludzie demokratycznej lewicy i siły humanistycznego postępu zdołają zmienić obrany przez Polskę w  1989 r. kurs i przyczynić się do nowego odrodzenia narodu i państwa.

Syria jest jeszcze przed batalią o całkowite wyzwolenie spod sił terroru, które przeciwko niej Stany Zjednoczone uzbroiły i rzucały. 

 Wielobiegunowy świat postępu i pokoju to zasługa FR dla ludzkości.  

Advertisements